We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details. More info and settings. Accept
Premier League
Fri 30 Jun
Minsk
18:00
Krumkachy
Sat 01 Jul
Dinamo Brest
15:30
Gomel
Isloch
17:00
Naftan Novopolotsk
BATE Borisov
17:30
FK Gorodeya
Slutsk
18:00
Dnepr Mogilev
Sun 02 Jul
Dinamo Minsk
16:00
Vitebsk
Slavia
17:00
Torpedo Zhodino
Shakhtyor
18:00
Neman Grodno
team / Points
1 Shakhtyor Salihorsk SHA 35
2 Dinamo Minsk DNM 31
3 BATE Borisov BAT 30
4 Slutsk FKS 25
5 Neman Grodno NEM 24
6 Gomel GOM 22
7 Torpedo Zhodino TOR 21
8 Vitebsk VIT 21
 
9 FK Gorodeya FKG 19
10 Dinamo Brest DIN 15
11 Dnepr Mogilev DNP 15
12 Krumkachy FKK 13
13 Slavia SLA 13
14 Minsk MIN 11
15 Isloch ISL 0
16 Naftan Novopolotsk NAF 0
1. Division
Sat 24 Jun
Zorka-BDU
6-2
Khimik Svetlogorsk
FK Smorgon
2-2
Tarpeda
FK Orsha
3-1
FK Lida
FC Slonim
1-0
Smolevichy
Baranovichi
1-4
Lokomotiv Gomel
Granit
2-0
Osipovichy
Neman-Agro
2-1
Volna
Luch Minsk
1-1
Belshina Bobruisk
team / Points
1 Smolevichy SMO 26
2 Luch Minsk LMI 25
3 Granit Mikashevichi GRA 23
4 Lokomotiv Gomel GOM 22
5 FC Slonim FCS 20
6 Zorka-BDU ZOR 19
7 Tarpeda TAR 19
8 Belshina Bobruisk BEL 18
 
9 FK Orsha ORS 15
10 Volna VOL 13
11 Khimik Svetlogorsk KHI 12
12 Neman-Agro NEM 12
13 FK Smorgon FCS 11
14 Baranovichi BAR 11
15 Osipovichy OSI 11
16 FK Lida LID 9
2. League Belarus
Sat 24 Jun
Victoria Maryina
0-1
Kletsk
FK Uzda
3-0
SDJuShOR-3
SDJuShOR-8
5-2
SMI Autotrans
Energosbyt-BSATU
3-3
Lyuban
Rechytsa
0-2
Oshmyany
Molodechno
0-2
Yua-Stroy
Sun 25 Jun
Čist́
7-1
Dyushh-DSK
team / Points
1 Yua-Stroy YUA 28
2 Kletsk KLE 24
3 Čist́ CIS 20
4 Molodechno MOL 18
5 Victoria Maryina VIM 14
6 SMI Autotrans AUT 14
7 Oshmyany OSH 13
 
8 FK Uzda FKU 13
9 Rechytsa REC 12
10 Energosbyt-BSATU BSA 10
11 Lyuban LYU 8
12 SDJuShOR-8 SHO 7
13 Dyushh-DSK DYU 6
14 SDJuShOR-3 JUS 6
Primera Division »
Tue 27 Jun
01:15 Finished
Aldosivi
0 - 3
Olimpo INFO Videos
Tue 27 Jun
01:15 Finished
CA Huracán
0 - 0
Belgrano INFO
Tue 27 Jun
23:00
Newell's Old Boys
23:00
Godoy Cruz
Tue 27 Jun
23:00
Estudiantes Plata
23:00
Quilmes
Tue 27 Jun
01:15 Finished
Vélez Sarsfield
0 - 0
Temperley INFO Videos
Qualif. Champions Group 1 »
Brazilian Série A »
Tue 27 Jun
01:00 Finished
Botafogo
0 - 2
Avaí INFO Videos
Friendly »
Tue 27 Jun
19:00
Malmö
19:00
Lokomotiva
Tue 27 Jun
20:00
Zalgiris Vilnius
20:00
IFK Göteborg
Tue 27 Jun
17:00
Häcken
17:00
Aalborg BK
Tue 27 Jun
13:00
Vejle BK
13:00
Randers
Tue 27 Jun
18:00
Wolfsberger AC
18:00
Arsenal Tula
Tue 27 Jun
19:00
Harelbeke
19:00
Zulte-Waregem
Tue 27 Jun
14:30
Skive
14:30
Hobro
Tue 27 Jun
16:00
Alemannia Aachen
16:00
Fortuna Köln
Tue 27 Jun
16:00
Podbrezová
16:00
Liptovsky Mikulas
Tue 27 Jun
17:00
Pogon Szczecin
17:00
Zaglebie Lubin
Tue 27 Jun
18:00
Pforzheim
18:00
Stuttgarter Kickers
Tue 27 Jun
18:30
Eichstätt
18:30
Nurnberg
Tue 27 Jun
15:00
Orebro SK
15:00
Djurgårdens
Tue 27 Jun
15:00
GIF Sundsvall
15:00
Östersunds FK
Tue 27 Jun
17:30
Partizan Beograd
17:30
Kapfenberger SV
Tue 27 Jun
18:30
Vozdovac
18:30
Gazovik Orenburg
Tue 27 Jun
09:00 Finished
Zenit Izhevsk
3 - 1
Tyumen INFO
Tue 27 Jun
17:00
CFR Cluj
17:00
Anzhi
Tue 27 Jun
18:00
Apollon Limassol
18:00
Újpest FC
Tue 27 Jun
18:00
Napredak Krusevac
18:00
Concordia Chiajna
Tue 27 Jun
18:00
Sandecja Nowy Sacz
18:00
APOEL
Tue 27 Jun
18:30
Mannsdorf
18:30
Wiener Neustadt
Tue 27 Jun
19:00
Grödig
19:00
SK Strobl
Tue 27 Jun
19:30
Heimstetten
19:30
TSV Moosach
Tue 27 Jun
19:30
Rapperswil
19:30
FC Wettswil-Bonstetten
Primera B Nacional »
Tue 27 Jun
02:05 Finished
Argentinos Juniors
4 - 0
JU Gualeguaychu INFO
Tue 27 Jun
01:00 Finished
Instituto
0 - 2
Flandria INFO
Finnish Veikkausliiga »
Tue 27 Jun
17:30
FC Lahti
17:30
HIFK
Tue 27 Jun
17:30
IFK Mariehamn
17:30
Inter Turku
Série C Brazil Group 1 »
Tue 27 Jun
02:00 Finished
CSA
1 - 0
Fortaleza EC INFO
COSAFA Challenge Cup Group 1 »
Tue 27 Jun
17:00
Malawi
17:00
Mauricio
Tue 27 Jun
19:30
Angola
19:30
Tanzania
Virsliga »
Tue 27 Jun
18:00 Postponed
FS Metta/LU
18:00
Babīte
Premier League »
Tue 27 Jun
19:00
PetroJet
19:00
Zamalek
1. Division »
Ykkonen »
Tue 27 Jun
17:30
Jaro Pietarsaari
17:30
OPS
Tue 27 Jun
17:30
Gnistan
17:30
AC Oulu
PDL USA »
Division 2 Sweden Group 5 »
Tue 27 Jun
19:00
Vinbergs
19:00
Varbergs GIF
Tue 27 Jun
19:00
Eskilsminne
19:00
Ullared
Tue 27 Jun
19:30
Dalstorps
19:30
Lindome
Primera D Metro. »
1st Division »
1. Lyga »
Tue 27 Jun
10:00 Finished
Žalgiris 2
1 - 0
Stumbras II INFO
Kakkonen Group 1 »
Tue 27 Jun
17:30
PEPO
17:30
KTP Kotkan
Tue 27 Jun
17:30
PKKU
17:30
Lahti Akatemia
Tue 27 Jun
17:30
Mikkelin P.
17:30
Sudet
Kakkonen Group 2 »
Tue 27 Jun
17:30
TPV Tampere
17:30
Viikingit
Tue 27 Jun
17:30
NuPS
17:30
BK-46
Tue 27 Jun
17:30
SalPa
17:30
KaPa
Tue 27 Jun
18:00
Musan Salama
18:00
FC Espoo
Kakkonen Group 3 »
Tue 27 Jun
17:30
KuFu-98
17:30
KajHa
Tue 27 Jun
17:30
PK-37
17:30
VIFK
Tue 27 Jun
17:30
JS Hercules
17:30
OTP
Tue 27 Jun
17:30
GBK
17:30
TP-47
Tue 27 Jun
18:00
Villiketut
18:00
JBK
Argentinian Reserve League »
Iraqi League »
Tue 27 Jun
21:00
Al Shorta
21:00
Naft Al-Wasat
Tue 27 Jun
21:00
Al Quwa Al Jawiya
21:00
Karbalaa
Cuarta Noruega Group 1 »
Tue 27 Jun
19:00
Drøbak / Frogn
19:00
Odd III
Tue 27 Jun
19:00
Vestfossen
19:00
Strømsgodset II
Brisbane »
Tue 27 Jun
12:30
Grange Thistle
12:30
Capalaba
Premier Soccer »
Tue 27 Jun
15:00
Yadah
15:00
CAPS United
Ligue 1 »
Quinta Islandia Group 1 »
Tue 27 Jun
22:00
Kría
22:00
Kórdrengir
Tue 27 Jun
22:00
Snæfell
22:00
Hvíti Riddarinn
Quinta Islandia Group 3 »
Tue 27 Jun
22:00
Skallagrímur
22:00
Hrunamenn

Follow BeSoccer on Facebook