1. Division
Mon 02 Apr
Åsane
15:00
Nest-Sotra
Sandnes Ulf
18:00
Strømmen
Tromsdalen
18:00
Jerv
Mjøndalen
18:00
Florø
Kongsvinger
18:00
Viking Stavanger
Notodden
18:00
Levanger
Ull Kisa
18:00
Hamarkameratene
Tue 03 Apr
Aalesunds FK
19:00
Sogndal
Team / Points
1 Åsane ASA 0
2 Jerv JER 0
3 Sogndal SOG 0
4 Nest-Sotra NES 0
5 Florø FLO 0
6 Strømmen STR 0
7 Hamarkameratene HAM 0
8 Levanger LEV 0
 
9 Aalesunds FK AFK 0
10 Ull Kisa ULL 0
11 Notodden NOT 0
12 Kongsvinger KON 0
13 Mjøndalen MJO 0
14 Tromsdalen TRO 0
15 Sandnes Ulf SAN 0
16 Viking Stavanger VKG 0
Group 1
Sat 14 Apr
Bærum
16:00
Moss
Fram Larvik
16:00
Nybergsund
Fredrikstad FK
16:00
Asker
Hønefoss
16:00
Grorud
Mjølner
16:00
Alta IF
Raufoss
16:00
Elverum
Mon 16 Apr
Odd II
19:00
Stabaek 2
Team / Points
1 Bærum BAR 0
2 Stabaek 2 STA 0
3 Nybergsund Il-Trysil NYB 0
4 Moss MOS 0
5 Elverum ELV 0
6 Asker ASK 0
7 Alta IF ALT 0
 
8 Odd II ODD 0
9 Raufoss RAU 0
10 Mjølner MJO 0
11 Hønefoss HON 0
12 Fredrikstad FK FFK 0
13 Fram Larvik FRA 0
14 Grorud GRO 0
Group 2
Sat 14 Apr
Bryne
16:00
Flekkerøy
Kjelsås
16:00
Skeid
KFUM
16:00
Vidar
Nardo
16:00
FK Arendal
Stjørdals-Blink
16:00
Hødd
Vålerenga II
16:00
Egersund
Vard
16:00
Brattvåg
Team / Points
1 Bryne BRY 0
2 Skeid SKE 0
3 Hødd HOD 0
4 Flekkerøy FLE 0
5 Egersund EGE 0
6 Brattvåg BRA 0
7 FK Arendal FKA 0
 
8 Vard VAR 0
9 Vålerenga II VAL 0
10 Stjørdals-Blink STB 0
11 Nardo NAR 0
12 KFUM KFU 0
13 Kjelsås KJE 0
14 Vidar VID 0
Group 1
Sat 14 Apr
Spjelkavik
16:00
Træff
Rilindja
16:00
Ullern
IF Ready
16:00
Drøbak / Frogn
SK Herd
16:00
Lokomotiv Oslo
Mon 16 Apr
Follo
19:00
KFUM II
Hødd II
19:00
Oppsal
Molde FK II
19:00
Kristiansund II
Team / Points
1 Spjelkavik SPJ 0
2 Drøbak / Frogn DRO 0
3 Oppsal OPP 0
4 Kristiansund II KBK 0
5 Træff TRA 0
6 Lokomotiv Oslo LOK 0
7 Ullern ULL 0
 
8 Molde FK II MOL 0
9 Hødd II HOD 0
10 Follo FOL 0
11 SK Herd HER 0
12 IF Ready IFR 0
13 Rilindja RIO 0
14 KFUM II KFU 0
Group 3
Sat 14 Apr
Sola Fotball
-
Halsen
FK Tønsberg
-
Vindbjart
Donn
-
Åssiden IF
Sandefjord II
-
IK Start II
Ørn Horten
-
Staal Jørpeland
Urædd
-
Madla
Egersund II
-
Pors Grenland
Team / Points
1 Sola Fotball SOL 0
2 Pors Grenland POR 0
3 Vindbjart VIN 0
4 Åssiden IF AIF 0
5  IK Start II IKS 0
6 Staal Jørpeland SJI 0
7 Madla MAI 0
 
8 Egersund II EIK 0
9 Urædd URA 0
10 Ørn Horten ORN 0
11 Sandefjord II SFO 0
12 Donn DON 0
13 FK Tønsberg FKT 0
14 Halsen HIF 0
Group 4
Sat 14 Apr
Øystese
-
Fyllingsdalen
Vardeneset
-
Sogndal II
Brann II
-
Viking FK II
Lysekloster
-
Varegg
Brodd
-
Førde
Sotra
-
Stord
Tertnes
-
Fana
Team / Points
1 Øystese OIL 0
2 Fana FAN 0
3 Sogndal II SOF 0
4 Viking FK II VIK 0
5 Varegg VAR 0
6 Førde FOR 0
7 Stord STO 0
 
8 Tertnes TTI 0
9 Sotra SSK 0
10 Brodd BRO 0
11 Lysekloster LYS 0
12 Brann II BRA 0
13 Vardeneset VBK 0
14 Fyllingsdalen FYL 0
Group 5
Sat 14 Apr
Tynset
-
Verdal
Rosenborg II
-
Brumunddal
Melhus
-
Løten
Kolstad
-
Byåsen
Rødde FK
-
Levanger II
Orkla
-
Steinkjer
Ottestad
-
Gjøvik-Lyn
Team / Points
1 Tynset TYN 0
2 Gjøvik-Lyn GJO 0
3 Brumunddal BRU 0
4 Løten LFK 0
5 Byåsen BYA 0
6 Levanger II LFK 0
7 Steinkjer STE 0
 
8 Ottestad OTT 0
9 Orkla ORK 0
10 Rødde FK ROD 0
11 Kolstad KOL 0
12 Melhus MEL 0
13 Rosenborg II ROS 0
14 Verdal VER 0
Group 6
Sat 14 Apr
Senja
-
Skarp
Finnsnes
-
Skjervøy
Korsvoll IL
-
Harstad
FC Lyn Oslo
-
Melbo IL
Sortland
-
Fløya
SF Grei
-
Junkeren
Frigg
-
Stålkameratene
Team / Points
1 Senja SEN 0
2 Skarp IFS 0
3 Skjervøy SIK 0
4 Harstad HAR 0
5 Melbo IL MIL 0
6 Fløya FLO 0
7 Junkeren IKJ 0
 
8 Frigg FRI 0
9 SF Grei SGR 0
10 Sortland SOI 0
11 FC Lyn Oslo LYN 0
12 Korsvoll IL KOL 0
13 Finnsnes FIN 0
14 Stålkameratene SIL 0
Premier League »
Sun 25 Feb
13:00
Crystal Palace
13:00
Tottenham Hotspur
Sun 25 Feb
15:05
Man. Utd
15:05
Chelsea
La Liga »
Sun 25 Feb
18:30
Valencia
18:30
R. Sociedad
Sun 25 Feb
12:00 Half-Time
Villarreal
1 - 0
Getafe
Sun 25 Feb
20:45
Sevilla
20:45
Atlético
Sun 25 Feb
16:15
Athletic
16:15
Málaga
Capital One Cup »
Sun 25 Feb
17:30
Arsenal
17:30
Man. City
Serie A »
Sun 25 Feb
18:00
Juventus
18:00
Atalanta
Sun 25 Feb
15:00
Fiorentina
15:00
Chievo
Sun 25 Feb
15:00
Sassuolo Calcio
15:00
Lazio
Sun 25 Feb
20:45
Roma
20:45
Milan
Sun 25 Feb
12:30 Playing 24'
Crotone
0 - 0
SPAL
Sun 25 Feb
15:00
Hellas Verona
15:00
Torino
Sun 25 Feb
15:00
Sampdoria
15:00
Udinese
Bundesliga »
Sun 25 Feb
18:00
RB Leipzig
18:00
Köln
Sun 25 Feb
15:30
B. Leverkusen
15:30
Schalke 04
Ligue 1 »
Sun 25 Feb
15:00
Girondins Bordeaux
15:00
Nice
Sun 25 Feb
17:00
Olympique Lyonnais
17:00
Saint Etienne
Sun 25 Feb
21:00
PSG
21:00
Olympique Marseille
Primera Division »
Sun 25 Feb
23:15
Unión Santa Fe
23:15
Colón
Sun 25 Feb
21:00
Independiente
21:00
Banfield
Sun 25 Feb
21:00
Chacarita Juniors
21:00
Belgrano
Sun 25 Feb
01:30 finished
Atl.Tucumán
0 - 0
Tigre INFO
Liga MX Clausura »
Sun 25 Feb
00:00 finished
Lobos BUAP
5 - 0
Veracruz INFO
Sun 25 Feb
00:00 finished
Querétaro
0 - 2
Toluca INFO
Sun 25 Feb
02:00 finished
Tigres UANL
2 - 1
Morelia INFO
Sun 25 Feb
02:06 finished
Pachuca
2 - 1
León INFO
Sun 25 Feb
04:00 finished
América
0 - 0
Tijuana INFO
Sun 25 Feb
19:00
Pumas UNAM
19:00
Chivas Guadalajara
Eredivisie »
Sun 25 Feb
12:30 Playing 23'
Ajax
0 - 0
ADO Den Haag
Sun 25 Feb
14:30
Feyenoord
14:30
PSV
Sun 25 Feb
14:30
Willem II
14:30
Roda JC
Sun 25 Feb
16:45
Utrecht
16:45
Twente 1965
Portuguese Primeira Liga »
Sun 25 Feb
21:15
Portimonense
21:15
Porto
Sun 25 Feb
19:00
Boavista
19:00
Vitória Setúbal
Sun 25 Feb
17:00
Chaves
17:00
Estoril
Championship »
Sun 25 Feb
13:00
Cardiff City
13:00
Bristol City
Segunda Division »
Sun 25 Feb
18:00
Reus Deportiu
18:00
Sevilla At.
Sun 25 Feb
18:00
Albacete
18:00
Numancia
Sun 25 Feb
16:00
Real Zaragoza
16:00
Real Oviedo
Sun 25 Feb
20:00
Tenerife
20:00
Lugo
Sun 25 Feb
18:00
Granada
18:00
Alcorcón
Sun 25 Feb
12:00 Half-Time
Córdoba
0 - 1
Real Valladolid
Scottish Premiership »
Sun 25 Feb
14:30
Aberdeen
14:30
Celtic
Greek Super League »
Sun 25 Feb
16:15
Larissa FC
16:15
Platanias
Sun 25 Feb
16:15
Panaitolikos
16:15
Kerkyra
Sun 25 Feb
18:30
PAOK
18:30
Olympiakos Piraeus
Sun 25 Feb
14:00
Xanthi
14:00
Apollon Smirnis
Turkish Süper Lig »
Sun 25 Feb
14:00
Goztepe
14:00
Sivasspor
Sun 25 Feb
11:30 Playing 63'
Osmanlıspor
0 - 0
Antalyaspor
Sun 25 Feb
11:30 Playing 66'
Yeni Malatyaspor
2 - 0
Karabukspor
Sun 25 Feb
17:00
Beşiktaş
17:00
Fenerbahçe
Friendly »
Sun 25 Feb
14:00
Stromsgodset IF
14:00
Sarpsborg 08
Sun 25 Feb
16:00
Kristiansund BK
16:00
Haugesund
Sun 25 Feb
15:00
Rosenborg BK
15:00
Rubin Kazán
Sun 25 Feb
18:00
Molde FK
18:00
Stade Brestois
Sun 25 Feb
16:00
Start Kristiansand
16:00
FK Bodo Glimt
Sun 25 Feb
12:00
GIF Sundsvall
12:00
Umeå
Paulista A1 »
Sun 25 Feb
23:30
Santos FC
23:30
Santo André
Sun 25 Feb
21:00
São Paulo
21:00
Ferroviária
Sun 25 Feb
23:30
Mirassol
23:30
Ponte Preta
Sun 25 Feb
01:30 finished
São Caetano
1 - 0
São Bento INFO
Sun 25 Feb
15:00
Bragantino
15:00
Novorizontino
Apertura Colombia »
Sun 25 Feb
01:45 finished
Deportivo Cali
2 - 0
Millonarios INFO
Sun 25 Feb
22:00
Once Caldas
22:00
Atlético Huila
Sun 25 Feb
20:00
La Equidad
20:00
Envigado
Sun 25 Feb
23:15
Santa Fe
23:15
Jaguares FC
Belgian Pro League »
Sun 25 Feb
14:30
Anderlecht
14:30
Mouscron Peruwelz
Sun 25 Feb
20:00
Kortrijk
20:00
Zulte-Waregem
Sun 25 Feb
18:00
Standard Liège
18:00
Club Brugge
2. Liga »
Sun 25 Feb
13:30
Darmstadt 98
13:30
Heidenheim
Sun 25 Feb
13:30
Bochum
13:30
Nürnberg
Sun 25 Feb
13:30
FC St. Pauli
13:30
Holstein Kiel
Romanian Liga I »
Sun 25 Feb
17:00
Juventus
17:00
CFR Cluj
Sun 25 Feb
19:45
FCSB
19:45
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Czech First Division »
Sun 25 Feb
15:00
Karviná
15:00
Zlin
Sun 25 Feb
18:00
Slavia Praha
18:00
Bohemians 1905
Cup Sweden Group 1 »
Sun 25 Feb
15:00
Gefle
15:00
Malmö
Sun 25 Feb
15:00
Brommapojkarna
15:00
Dalkurd FF
Cup Sweden Group 3 »
Sun 25 Feb
17:00
Jönköpings
17:00
Degerfors
Cup Sweden Group 4 »
Sun 25 Feb
15:00
Norrby
15:00
Häcken
Cup Sweden Group 5 »
Sun 25 Feb
17:00
Kalmar
17:00
Trelleborgs FF
Cup Sweden Group 7 »
Sun 25 Feb
15:00
Varberg
15:00
Sirius
Cup Sweden Group 8 »
Sun 25 Feb
17:00
Vasalunds IF
17:00
Elfsborg
Sun 25 Feb
17:00
Hammarby IF
17:00
GAIS
Swiss Super League »
Sun 25 Feb
16:00
Grasshopper
16:00
Zurich
Sun 25 Feb
16:00
Luzern
16:00
Thun
Sun 25 Feb
16:00
St. Gallen
16:00
FC Lugano
Segunda B Group 1 »
Sun 25 Feb
16:00
Valladolid B
16:00
Deportivo Fabril
Sun 25 Feb
17:00
Ponferradina
17:00
Talavera de la Reina
Sun 25 Feb
17:00
Coruxo
17:00
Navalcarnero
Sun 25 Feb
12:00 Half-Time
Rayo Majadahonda
1 - 0
Guijuelo
Sun 25 Feb
19:00
RM Castilla
19:00
Pontevedra
Sun 25 Feb
12:00 Playing 45'
Sanse
1 - 1
Unión Adarve
Sun 25 Feb
12:00 Half-Time
Fuenlabrada
1 - 0
Atlético B
Sun 25 Feb
12:00 Half-Time
Toledo
1 - 0
Celta B
Sun 25 Feb
17:00
CCD Cerceda
17:00
Rápido de Bouzas
Segunda B Group 2 »
Sun 25 Feb
12:00 Half-Time
Lealtad
0 - 0
R. Sociedad B
Sun 25 Feb
12:00 Half-Time
Barakaldo
0 - 0
Mirandés
Sun 25 Feb
12:00 Half-Time
CD Vitoria
0 - 0
Sporting B

Follow BeSoccer on Facebook